پاناسونیک نامی آشنا در صنعت لوازم صوتی و تصویری و همچنین لوزام خانگی به شمار می رود و از این رو دوربین مدار بسته پاناسونیک نیز خاطر نشان کننده ی یک کمپانی معتبر و یک برند حرفه ای در زمینه دوربین مدار بسته باشد.

همانطور که با این برند مطرح آشنا هستید ، پاناسونیک یک کمپانی صاحب نام در تولید لوازم الکترونیکی به شمار می رود و همه ی مصرف کنندگان از محصولات این کمپانی  با عنوان با کیفیت و دارای طول عمر بالا یاد می کنند.برای این منظور بر آن شدیم تا به بررسی برخی محصولات دوربین مدار بسته پاناسونیک بپردازیم.

دوربین مدار بسته پاناسونیک

عمده فعالیت پاناسونیک در دوربین های مداربسته تحت شبکه خلاصه می شود و در این راستا محصولات متعددی را می توان در سبد این برند معتبر یافت.انواع دوربین های تحت شبکه دارای کیفیت تصاویر مختلف (از ۱ مگاپیکسل تا ۴k ) انواع دوربین های تحت شبکه در اشکال و استاندارد های بدنه ای مختلف و همچنین انواع رکوردر های تحت شبکه بصورت stand alone و همچنین pc Based از جمله این محصولات هستند.

این کمپانی همچنین در تولید و طراحی تجهیزات نظارتی مخصوص پلیس های راهور نیز فعالیت گسترده ای دارد و انواع سیستم های نظارتی مخصوص این کاربری را با طیف وسیع از تنوع و کارایی تولید نموده است.

دوربین مدار بسته پاناسونیک و تکنولوژی uniphier

پاناسونیک با معرفی تکنولوژی uniphier حرکت بزرگی در تولید دوربین هایی نمود که در کمترین شرایط نوری نیز می توانند تصویر زنده و با کیفیت و وضوح بالا را تولید کنند.این تکنولوژی می تواند تصاویر دارای رنگ های زنده را در رزولوشن ۱۰۸۰ * ۱۹۲۰ و با فریم ریت ۶۰ فریم در ثانیه را تولید کند.این تصاویر بدون نویز بوده و تکنولوژی جدید معرفی شده توسط پاناسونیک می تواند از هدر رفت پهانی باند برای تصاویر بی کیفیت جلوگیری کند و همواره شما تصاویر سالم و شفافی را حتی در نور کم نیز تجربه خواهید کرد.