انتقال تصویر دوربین مدار بسته یک قابلیت بسیار مهم و کاربردی برای این ابزار کار آمد محصوب می شود.در این قیمت سایت قصد داریم تا آموزش مرحله به مرحله انتقال تصویر p2p داهوا رو براتون شرح بدیم.در انتها نیز کلیه مراحل بصورت فیلم آموزشی گرد آوری شده است.

و اما p2p چیست ؟ برای انتقال تصویر دوربین مدار بسته در بستر اینترنت دو راه وجود دارد.یکی تهیه یک آی پی ثابت و دیگری انتقال تصویر توسط سرورهای شرکت تولید کننده دستگاه DVR.

مورد بحث ما روی p2p می باشد که توسط آن دستگاه شما توسط یک شناسه یکتا (در اینجا شماره سریال ) و یک نام کاربری و کلمه عبور به سرورهای داهوا متصل شده و شما نیز توسط گوشی هوشمند خود می توانید به اتصال به این سرورها تصاویر دوربین های مدار بسته خود را مشاهده کنید.

برای این منظور نیاز است تا دستگاه DVR شما بوسیله یک کابل شبکه به مودم شما وصل باشد تا بتواند تصاویر را ارسال کند.

پس از اتصال کابل شبکه از مودم یا روتر خود باید وارد منوی network دستگاه DVR خود شوید و در قسمت tcp/ip تنظیمات نوع ip دستگاه را روی DHCP قرار دهید.با این کار شما به مودم اجازه می دهید که یک ip در رنج شبکه شما برای dvr در نظر بگیرد.

سپس از منوی شبکه وارد قسمت p2p شده و گزینه enable را فعال می کنید.پس از این در قسمت p2p مشاهده می کنید که دستگاه شما بصورت online در می آید و در همین قسمت شما یک QR code را مشاهده می کنید که نمایانگر شماره سریال دستگاه شما می باشد.

وارد google play شده و نرم افزار Gdmss lite را دانلود کنید و از منوی add device نرم افزار گزینه p2p را انتخاب کنید و در قسمت qr code ، کد p2p در منوی دستگاه را اسکن کنید و به همین راحتی می توانید تصاویر را روی موبایل خود مشاهده کنید.

در ضمن برای گوشی های اپل نیز در قسمت app store می توانید نرم افزار فوق را دانلود کنید و تصاویر را طبق توضیحات داده شده مشاهده کنید.حتما ویدئوی زیر را مشاهده کنید تا تمامی ابهامات برای شما رفع گردد.